FAQ

Jak dodać Firmę lub Instytucję do Katalogu TulceInfo?

Aby dodać Firmę lub Instytucję do Katalogu TulceInfo należy wypełnić formularz znajdujący klikając DODAJ FIRMĘ lub poszukać zakładki w menu o nazwie "Dodaj Firmę".

Uwaga, aby dodać Firmę musisz zaakceptować Regulamin.

Ile kosztuje dodanie Firmy do Katalogu TulceInfo?

Dodanie Firmy czy Instytucji do Katalogu Tulce.Info jest BEZPŁATNE dla Wpisu Bezpłatnego lub PŁATNE dla Wpisu Reklamowego.

Ile kosztuje Wpis Reklamowy?

Wpis Reklamowy do Katalogu TulceInfo kosztuje 10zł netto na ROK. Po otrzymaniu danych Twojej Firmy i i informacji otrzymania dotyczącej Wpisu Reklamowego. Dodajemy Twoją firmę i przesyłamy Ci fakturę Vat na podany e-mail.

Stawka obowiązują to 23% Vat.

Wpis reklamowy to wpis zawierający dane Firmy lub Instytucji tj. ( Nazwa, Adres Firmy, Opis działalności, Godziny Otwarcia, Oznaczenie na Mapce Google) oraz odnośnik znajdujący się na stronie głównej (HOME) wśród firm określonych jako „POLECANE”oraz innych stronach Portalu Tulce.Info a także adres strony internetowej Firmy lub Instytucji.

Chcesz ogłosić jakąś ważną informację dotyczącą Tulec lub ich mieszkańców?

Jeśli masz jakieś ciekawe i ważne informacje dla mieszkańców Tulec i okolic możesz do nas napisać na email: kontakt@tulce.info lub skorzystać z formularza na stronie "KONTAKT". Odpowiemy jak najszybciej, co zazwyczaj oznacza max 48h. Zapraszamy do kontaktu.

Czym różni się Wpis Bezpłatny od Wpisu Reklamowego?

Wpis Reklamowy pozwala na wyświetlenie informacji o firmie na stronie Home (POLECANE) oraz możliwość dodania odnośnika (link) do własnej strony internetowej.

Facebook