FAQ

Jak dodać Firmę lub Instytucję do Katalogu TulceInfo?

Aby dodać Firmę lub Instytucję do Katalogu Tulce.Info należy wybrać odpowiedni pakiet oraz po kliknięciu WYBIERAM PAKIET ... i wypełnić formularz.

Uwaga, aby dodać Firmę musisz zaakceptować Regulamin.

DODAJ FIRMĘ DO KATALOGU TULCE.INFO

Ile kosztuje dodanie Firmy do Katalogu TulceInfo?

Dodanie Firmy czy Instytucji do Katalogu Tulce.Info jest BEZPŁATNE dla Pakietu Informacyjnego lub PŁATNE ZA ROK. Ceny Pakietu Wyróżnionego to 50,00 zł netto  a  200,00 zł netto dla Pakietu Reklamowego.

Ile kosztuje Pakiet Reklamowy?

Pakiet Reklamowy do Katalogu Tulce.Info kosztuje 200,00zł netto na ROK. Po otrzymaniu wszelkich niezbędnych danych Twojej Firmy i informacji przygotowujemy Pakiet Reklamowy. Pakiet reklamowy obejmuje wpis do katalogu firm zawierający: Nazwa firmy, Adres Firmy, Opis działalności, Logo i/lub zdjęcia, Godziny Otwarcia, E-mail kontaktowy, Adres strony internetowej Twojej Firmy, ponadto Twoja Firma znajdzie się na stronie HOME po prawej stronie w bloku POLECANE Ponadto napiszemy krótki Artykuł reklamowy na temat Twojej firmy lub twoich produktów, który opublikujemy na stronie Tulce.info a także dodamy odnośnik na naszym Fanpage (Facebook).

Po zgłoszeniu firmy do katalogu Tulce.Info wystawimy fakturę na dane, które zostały wysłane w formularzu i przesyłamy ją poprzez e-mail.

Chcesz ogłosić jakąś ważną informację dotyczącą Tulec lub ich mieszkańców?

Jeśli masz jakieś ciekawe i ważne informacje dla mieszkańców Tulec i okolic możesz do nas napisać na email: kontakt@tulce.info lub skorzystać z formularza na stronie "KONTAKT". Odpowiemy jak najszybciej, co zazwyczaj oznacza max 48h. Zapraszamy do kontaktu.

Facebook